نمایشگاه محصولات قرانی

به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه محصولات قرانی از طرف اداره تبلیغات اسلامی مهاباد برای شهروندان مهابادی دایر گردید تا با قران آشنا و جوابگوی بخشی از نیازهای مردم دیندار باشد.

این نمایشگاه از تاریخ 7 مرداد ماه اغاز و به مدت یک هفته در سه شیفت صبح از ساعت 10 تا 12 و عصر از ساعت 17 تا 19 و شب از ساعت 22 تا 24 ادامه یافت. آقای حسینی مسئول برگزاری این نمایشگاه از استقبال بی نظیر مردم یاد کرد و گفت: علاوه بر استقبال بی نظیر مردم دیندار و متدین مهاباد پیشنهادات زیادی نیز از طرف مردم دریافت شده است. در این نمایشگاه هر شب کرسی تلاوت نیز برگزار  و به برندگان آن جوایزی اهدا میشود.

مرد 3هزار چهره دستگیر شد!

مسئول ستاد اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: مرد 3 هزار چهره در مهاباد دستگیر شد.

شهنام رضایی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ارومیه افزود: این مرد به نام حسین و اهل مهاباد است که با عناوین مختلف اقدام به کلاهبرداری کرده بود.

وی ادامه داد: متهم با عناوینی چون مامور اداره اطلاعات، سرهنگ نیروی انتظامی، معاون گمرکات آذربایجان غربی و یا قاضی دادگستری اقدام به کلاهبرداری به ارزش 370 میلیون ریال کرده بود که با شکایت هفت نفر از اهالی مهاباد دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

برگزاری آزمون دوره ی تربیت معلم تجوید قرآن مجید

طرح تعلیم مربیان تجوید قرآن مجید به منظور سنجش و یکسان سازی کلیه ی مربیان شرکت کننده در  دوره ی آموزشی تربیت معلم وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی و پیش گیری از اعمال سلایق و نظریات مختلف در تأیید یا رد شرکت کنندگان در سازمان تبلیغات اسلامی قرار از اوایل مهر ماه ثبت نام آن انجام گیرد. این دوره شامل آزمون ورودی و کتبی و شفاهی می باشد و به مدت سه ماه ادامه می یابد.

/ 0 نظر / 62 بازدید